Lifecell’den Akıllı Kamera: SUPERCAM

SUPERCAM ile Sevdiklerinize Gözünüz Gibi Bakın
Teknolojilerle deyimler çok bağlantılı aslında. Mesela “gözün gibi bak”. Ne güzel bir deyim değil mi? Bir şeyin ne kadar değerli olduğunu göstermek için söylenir. Eski zamanlarda önemsediği şeylerden ayrılmak zorunda kalan insanlara güven vermek için.

Zaman ilerlese de ihtiyaçlar değişmiyor. Deyimler ve ihtiyaçlar da teknoloji ile birlikte yeni anlamlar kazanıyor.
Gözün gibi bak deyimi için de başka bir çözüm var artık. Yeni bir teknoloji: Supercam
Supercam evini, işini, evcil hayvanını, bebeğini… insanın önemsediği ne varsa gözü gibi bakabilmesi için yapılmış bir hizmet. Lifecell’in sunduğu güvenlik hizmeti Supercam ile kamera sistemlerinizden evinizi mobil uygulama sayesinde izleyebiliyor, geriye dönük kayıtlarınıza ulaşabiliyorsunuz. Çift taraflı konuşma özelliği ile cihaz üzerinden iletişim kurabiliyor, davetsiz misafirler için alarm alanı oluşturabiliyorsun. Tüm bu özellikleri ile gerçekten sevdiklerine gözün gibi bakabiliyorsun.

Üstelik bu teknolojiyi Lifecell’liler ve Turkcell’liler avantajlı şekilde kullanıyor. Supercam ile birlikte uygulama içinde kullanabilecekleri 5 GB internet de beraberinde geliyor.
Supercam’in paket özelliklerini gözden geçirin, avantajlı fırsatları kullanın, siz de sevdiklerinize gözünüz gibi bakın.
Akıllı Paket: 7/24 izlemenin yanında hareket alarmı, video ve görüntü kaydetme/paylaşma özelliklerinin kullanılabildiği paket.

Bulut Paketi (7 veya 30 gün): 7/24 izlemenin yanında hareket alarmı, video ve görüntü kaydetme/paylaşma ve 7 gün veya 30 gün geriye sarma özelliklerinin kullanılabildiği paket.
Not: Supercam, ücretsiz kurulum, 7/24 destek hizmeti, gece gündüz 1080p (HD) çözünürlüğünde izleme imkanı, alarm alanında hareket olması durumunda telefonuna anında bildirim gönderme ve video klip oluşturup paylaşma özellikleri ile birlikte kullanılabilmektedir.
Bir boomads advertorial içeriğidir.

Yorumlar

 1. bu bumarenag reklamları hala veriliyor mu?epeydir yoktu piyasada

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. valla ben de uzun süredir görmüyordum. Teklif gelince tamam dedim :))

   Sil
 2. Bu camera çok meşhur oldu sanırım bugün 2. kez karşıma çıktı eskiden biz telsiz diafon kullanıyorduk teknoloji her geçen gün gelişiyor tanıtım için teşekkürler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bumerang reklamları bir anda ortaya çıkıyor ve her blogda görülebiliyor. Aslında kamerayı ben de beğendim. Yorum için teşekkürler..

   Sil
 3. Yanıtlar
  1. Alınır gibi geldi bana, ben beğendim açıkçası :))

   Sil
 4. Güzel bir kameraymis 😊

  YanıtlaSil
 5. Süpercam harika bir ürünmüş. Hiç almayı düşünmemiştim. Bundan sonra düşünebilirim. Tanıtım için teşekkürler 😊

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de almayı düşünüyorum bir tane, ben çok teşekkür ederim destek için.

   Sil
 6. Bu tanıtım her yerde. Turkcell para dağıtmış sanırım. Aslında her yerde karşıma çıkınca okudum baya iyi bir aygıta benziyor. Özellikle çocuk odası için alabilirim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kamerayı ben de beğendim. Bumerang reklamları işte, bir anda her yeri sarıyor.

   Sil
 7. A great post! I love your blog < 3
  I am following you and invite you to me
  https://milentry-blog.blogspot.com

  YanıtlaSil
 8. Harika bir kamera gerçekten düşünülebilir 👍

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar